Markowe tuniki włoskie

Markowe ubrania włoskie zdobywają polski rynek odzieżowy! Coraz więcej ubrań, które możemy znaleźć w sklepach, pochodzi z Włoch. To bardzo duży plus, ponieważ do niedawna większość ubrań, w które się zaopatrywaliśmy, była pochodzenia chińskiego, a więc do ich produkcji wykorzystywano niewolniczą pracę dzieci.

Włoskie marki ubrań najpierw zwykle pojawiają się w Internecie, a dopiero później możemy je zobaczyć na sklepowych półkach w centrach handlowych. Jakie włoskie marki cieszą się powodzeniem wśród polskich klientów? Jest to m.in. Spago Donna, Colette, Unisono, Guarapo czy Northland – każda z firm projektuje i szyje swoje ubrania we Włoszech – na dużą uwagę we wszystkich kolekcjach zwracają stylowe tuniki.

Unisono jest włoską marką odzieżową, która znacznie się wyróżnia. Jej kolekcje skierowane są do kobiet, które lubią czuć się jednocześnie modnie i komfortowo w swoich ubraniach. Każda kobieta, która ceni sobie dobry styl z pewnością wśród ubrań marki Unisono znajdzie coś dla siebie. Ubrania tej marki charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, oryginalnym fasonem oraz dbałością o wszelkie detale. Dostawy z Włoch odbywają się raz w tygodniu, dzięki czemu każda kolekcja jest unikalna.

Guarapo to kolejna włoska marka odzieżowa, na którą warto zwrócić uwagę. Jej kolekcje charakteryzują się oryginalnością oraz wysoką jakością materiałów. Ubrania tej marki skierowane są eleganckich kobiet, dlatego największą popularnością cieszą się tu nie tylko tuniki, ale również płaszcze, sukienki, żakiety i koszule.

Pike to niesamowita włoska marka odzieżowa, której kolekcje są skierowane do kobiet młodych i pełnych energii. Na szczególna uwagę zasługują tu żakiety i tuniki, a więc to, co kobiety lubią najbardziej.